ATA-TECHNIK sp. z o.o. SKA

Budownictwo ogólne

Firma realizuje obiekty w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, komunalnego oraz infrastruktury socjalno-technicznej.

Najlepszym świadectwem działalności przedsiębiorstwa w zakresie budowy obiektów użyteczności publicznej jest wybudowane przez naszą firmę Gimnazjum Publiczne w Budzyniu. Prezentowany obiekt Gimnazjum wyróżnia się spośród otoczenia i jest powodem do dumy zarówno dla nas jako wykonawcy jak i miejscowej społeczności.Zrealizowana inwestycja uzyskała nagrodę Złoty Pion w konkursie architektonicznym Radia Merkury i Głosu Wielkopolskiego na najładniejszą budowlę Wielkopolski.

ATA-TECHNIK świadczy także usługi budowlane polegające na wznoszeniu obiektów przemysłowych – hal produkcyjnych oraz budowie powierzchni biurowych. Wykonujemy obiekt w technologii dopasowanej do wymagań klienta. Mamy doświadczenie w budowie hal opartych na stalowej konstrukcji oraz hal budowanych w technologii tradycyjnej – obiekty murowane z bloków gazobetonowych.

Do ważniejszych obiektów użyteczności publicznej i przemysłowej, wzniesionych przez ATA-TECHNIK, należą: Gimnazjum w Budzyniu pow. Chodzież, hala produkcyjno – biurowa dla firmy INFRABUD w Suchym Lesie k/Poznania, oraz modernizacja hali magazynowej dla firmy SANPLAST w Poznaniu.